Serbų žiniasklaida: „Serbija per 15 minučių išleido orą iš Lietuvos rinktinės“

Serbijos žiniasklaida po pergalės 4:1 prieš Lietuvos rinktinę lengviau atsikvėpė. Po sutalžymo 0:5 mače su Ukraina serbai išgelbėjo savo kailį ir parodė, kad moka žaisti. Tiesa, lietuviai sudarė tik simbolinę konkurenciją.
Serbija – Lietuva
Serbija – Lietuva / „Scanpix“ nuotr.

Serbijos naujienų svetainė „Blic“ pabrėžė, kad serbai sugrįžo prie taktikos 4-4-2, kuri pasiteisino su kaupu.

„Nuo pirmos minutės ereliai diktavo savo ritmą ir kūrė progą po progos. Po pirmojo įvarčio iniciatyva buvo visiškai mūsų rankose ir spaudimas tik didėjo. Per pirmąjį kėlinį varžovai vos sugebėjo pereiti aikštės vidurį“, – serbų dominavimą aprašė serbų spauda.

Anot „Blic“, antrasis kėlinys jau buvo tik formalumas, kurio metu serbai nebebuvo tokie užsidegę, o Lietuvos rinktinė išnaudojo vienintelę turėtą progą ir sušvelnino rezultatą.

„Serbija per 15 minučių išleido orą iš Lietuvos rinktinės“, – vaizdingai skelbė televizijos „b92“ naujienų svetainė.

Serbai pabrėžė, kad rinktinė sugebėjo neleisti kvėpuoti lietuviams ir galėjo tik kaltinti save dėl aibės neišnaudotų progų.

„Lyg griaustinis iš giedro dangaus antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinė sugebėjo pelnyti įvartį“, – apie Arvydo Novikovo 11 metrų baudinį rašė „b92“.