Serbo vakaras: tapo jauniausiu, sugebėjusiu Vokietijoje įmušti penkis įvarčius

Luka Jovičius tapo jauniausiu futbolininku Vokietijos lygos istorijoje, pelniusiu 5 įvarčius per vienerias rungtynes, o jo atstovaujamas Frankfurto „Eintracht“ 7:1 sutraiškė Diuseldorfo „Fortuna“ ekipą.
Luka Jovičius
Luka Jovičius / „Scanpix“ nuotr.

20-metis serbas įvarčius mušė 26-ąją, 34-ąją, 55-ąją, 69-ąją ir 72-ąją minutėmis.

Likus žaisti keturias minutes, L.Jovičius buvo pakeistas ir šansas pasivaikyti šeštąjį įvartį dingo.

L.Jovičius Frankfurte žaidžia jau antrą sezoną, tačiau yra nuomojamas Lisabonos „Benfica“ klubo.

Paskutinį kartą penkis įvarčius „Bundesliga“ žiūrovai regėjo dar 2015-siais, kai šedevrą sukūrė Robertas Lewandowskis. Tiesa, tada lenkas visus savo įvarčius mušė po pertraukos, mat aikštėje pasirodė tik antrajame kėlinyje.