„Serie A“: Andrea Pirlo magija išplėšė „Juventus“ pergalę, laimėjo ir „Roma“

Iki 13-ojo Italijos „Serie A“ pirmenybių turo pabaigos liko sužaisti vienerias rungtynes. Sekmadienį buvo sužaisti septyni susitikimai, tarp jų ir nuostabus Turino derbis bei intriguojanti „Roma“ ir „Inter“ dvikova.
Andrea Pirlo džiaugsmas
Andrea Pirlo džiaugsmas / „Scanpix“/AP nuotr.

Fantastišką pergalę Turino miesto derbyje iškovojo šalies čempionas ir šios sezono lyderis „Juventus“, namuose 2:1 palaužęs „Torino“ ekipą.

Arturo Vidalis 11 metrų baudiniu 15-ąją minutę išvedė „Juve“ į priekį, tačiau Bruno Peresas jau po 7 minučių rezultatą išlygino.

Gražiose ir įnirtingose rungtynėse progų turėjo abi komandos, o svečiams nušvito viltis 78 min., kai „Juventus“ saugas Stephanas Lichsteineris už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės.

Vis dėlto, „Torino“ nesugebėjo išnaudoti kiekybinės persvaros ir pasigailėjo. Pačioje mačo pabaigoje jau per teisėjo pridėtą laiką fantastišku smūgiu iš toli Andrea Pirlo išplėšė „Juventus“ ekipai pergalę.

Pirmaujančiai „Juventus“ ekipai ant kulnų ir toliau lipa „Roma“, kuri namuose 4:2 privertė pasiduoti Milano „Inter“.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė taikliais Gervinho ir Andrea Ranochia smūgiais. Antrajame Jose Holebas jau 47 min. į priekį išvedė „Roma“. 57 min. Pablo Osvaldo sugebėjo rezultatą dar kartą išlyginti, tačiau jo po 3 minučių Miralemas Pjaničius įmušė įvartį.

Rungtynių pabaigoje „Inter“ bandė žaisti va bank, tačiau rizika šįkart nepasiteisino. Per teisėjo pridėtą laiką M.Pjaničius įmušė antrą kartą ir įtvirtino pergalę.