„Serie A“: dviejų įvarčių deficitą panaikinęs „Napoli“ nukovė „Milan“

Vėlų šeštadienio vakarą dramatišką pergalę Italijos „Serie A“ antrojo turo rungtynėse iškovojo „Napoli“ futbolininkai, savoje aikštėje 3:2 nugalėję „Milan“ ekipą.
Driesas Mertensas
Driesas Mertensas / „Scanpix“ nuotr.

Nors šeimininkai ryškiai dominavo viso mačo metu, svečiai iš Milano kur kas sėkmingiau kontratakavo.

Viena tokių atakų 15-ąją minutę baigėsi Giacomo Bonaventura fantastišku smūgiu, o 49-ąją Davide Calabria persvarą netgi padvigubino.

Bet „Napoli“ kelti baltos vėliavos nesiruošė ir išsigelbėjo antrame mače iš eilės.

Lenko Piotro Zielinskio du smūgiai 53 ir 67 minutėmis atstatė pusiausvyrą, o 80-ąją pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Driesas Mertensas ir „Napoli“ iškovojo antrąją pergalę.

Pirmajame ture Carlo Ancelotti auklėtiniai 2:1 pranoko Romos „Lazio“ ekipą, nors irgi buvo besivejančių vaidmenyje.