„Serie A“: „Inter“ dviguba pergalė ir dar vienas C.Ronaldo nusivylimas

Milano „Inter“ padidino atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo Italijos čempionate, o Cristiano Ronaldo įvartis lėmė, kad Turino derbyje „Juventus“ iškovojo tašką.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Turino derbyje „Juentus“ su „Torino“ komanda sužaidė lygiosiomis 2:2.

Prieš Lietuvos rinktinę šią savaitę dar žaidęs Federico Chiesa išvedė „Juventus“ į priekį 13-ąją minutę, o 27-ąją rezultatą išlygino Antonio Sanabria.

Iškart po pertraukos – 46-ąją minutę – A.Sanabria mušė ir dar vieną įvartį. Nuo pralaimėjimo „Juventus“ ekipą išgelbėjo C.Ronaldo, pasižymėjęs 79-ąją minutę po Giorgio Chiellini perdavimo.

„Torino“ turi tik 24 taškus ir užima 17-ąją vietą, o vis labiau buksuojantis „Juventus“ klubas su 56 taškais žengia vos ketvirtas.

Turnyro lyderiai Milano „Inter“ išvykoje 1:0 palaužė „Bologna“.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 31-ąją minutę, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Romelu Lukaku.

„Inter“ turi 68 taškus ir užima pirmąją vietą. Beje, sulaukė lyderiai ir palankaus amžinų varžovų kluptelėjimo.

Antroje vietoje su 60 taškų žengiantis „AC Milan“ namuose 1:1 sužaidė su Genujos „Sampdoria“.

Svečiams įvartį 57-ąją minutę pelnė Fabio Quagliarella, o vos po dviejų minučių iš aikštės buvo išvarytas „Sampdoria“ žaidėjas Adrienas Silva.

Tašką „AC Milan“ ekipai išplėšė Jensas Petteris Hauge, mušęs įvartį 87-ąją minutę.