„Serie A“: „Juventus“ ir „Pescara“ šventė pergales

Italijos futbolo pirmenybėse (Serie A) penktadienį sužaistos dvejos 18-ojo turo rungtynės.
„Seria A“ pirmenybėse ant atsarginių suolelio sėdė 12 futbolininkų
„Seria A“ pirmenybėse tvirtai pirmauja „Juventus“. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Turino Juventus

14-ąją pergalę iškovojo čempionato lyderis Turino „Juventus“ klubas, išvykoje 3:1 (0:1) įveikęs „Cagliari“ komandą, kuri rikiuojasi 17-oje vietoje.

Pirmieji įvartį pelnė aikštės šeimininkai – 16-ą minutę 11 m baudinį realizavo Mauricio Pinilla. „Cagliari“ klubas persvarą išlaikė iki pat antrojo kėlinio pabaigos. Nuo 64-os minutės šeimininkai liko žaisti dešimtyje, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Davide Astori.

72-ą min. „Juventus“ uždirbo 11 m baudinį, tačiau Arturo Vidalis jo realizuoti nesugebėjo. Vis dėlto po 3 min. Alessandro Matri pagaliau pramušė „Cagliari“ vartininką Agazzi ir išlygino rezultatą. Tas pats žaidėjas 90-ą min. įmušė dar kartą, o vos po kelių akimirkų lemiamą smūgį į vartus pasiuntė Mirko Vučiničius.

Kitame mače 15-oje vietoje besirikiuojanti „Pescara“ namuose 2:1 (1:1) nugalėjo aštuntoje vietoje esančią „Catania“. Nugalėtojams įvarčius pelnė Mervanas Celikas (23 min.) ir Romulo Togni (90 min.), o svečiams vienintelį įvartį įmušė Pablo Barrientos (36 min.).

Šeštadienį bus žaidžiamos likusios aštuonios 18-ojo turo rungtynės, po kurių „Serie A“ pirmenybėse prasidės žiemos pertrauka. Į stadionus stipriausi Italijos klubai grįš sausio 5-6 dienomis. Iškovojo pegralę