„Serie A“: „Juventus“ nukovė „Roma“ ekipą ir pakilo į pirmąją vietą

„Serie A“ centrinėje sekmadienio dvikovoje Turino „Juventus“ išvykoje 2:1 palaužė „Roma“ futbolininkus.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Turino ekipą į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Merihas Memiralis, o skirtumą 10-ąją minutę padvigubino Cristiano Ronaldo, tiksliai smūgiavęs nuo 11 metrų žymos.

Deficitą sušvelnino taip pat baudinį 68-ąją minutę realizavęs Diego Perotti, bet bent taško šeimininkams iškovoti taip ir nepavyko.

Po pergalės „Juventus“ (48 tšk.) aplenkė Milano „Inter“ (46 tšk.) ir sugrįžo į pirmąją turnyro lentelės vietą.