„Serie A“ – „Juventus“ pergalė ir prarasti favoritų taškai

Sekmadienį vykusiose Italijos „Serie A“ rungtynėse netrūko staigmenų. Nors Turino „Juventus“ išvykoje sutriuškino „Palermo“ futbolininkus, daugelis dvikovų favoritėmis laikytų komandų barstė taškus ir prarado turėtas pozicijas turnyrinėje lentelėje.
„Serie A“: „Palermo“ – „Juventus“
„Serie A“: „Palermo“ – „Juventus“ / „Scanpix“ nuotr.

Paskutinėse sekmadienio „Serie A“ keturioliktojo turo dvikovoje „Juventus“ ekipa po kiek netikėtai atkaklios kovos 1:0 įveikė vienus iš lygos autsaiderių „Palermo“ futbolininkus.

Nors nuo pat dvikovos pradžios matėsi akivaizdus svečių pranašumas, įvarčiai į „Palermo“ vartus pasipylė tik antrajame kėlinyje. 54-ą minutę po preciziškai tikslaus Paulo Dybalos perdavimo baudos aikštelėje aukščiau už visus iššokęs Mario Mandžukičius galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Antrąjį įvartį „Juventus“ pelnė likus vos kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos. Tąkart rezultatyviu perdavimu pasižymėjo jaunoji Prancūzijos žvaigždė Paulis Pogba, o įvartį pelnė Stefano Sturaro.

Tačiau tuo Torino futbolininkai neapsiribojo. Saldų pergalės skonį pajautę žaidėjai per teisėjo pridėtą įmušė trečiąkart. Po rezultatyvaus Alvaro Morata'os perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Simone'as Zaza.

Po katastrofiškos sezono pradžios „Juventus“ ekipa galiausiai pradeda kopti turnyrinės lentelės laiptais. Įveikę lygos autsaiderius, Massimiliano Allegri auklėtiniai pakilo į penktąją vietą, o kitame ture susigrums su Romos „Lazio“ futbolininkais.

Ne taip sėkmingai keturioliktasis turas susiklostė „Roma“ ekipai. Pastarieji savam „Stadio Olimpic“ stadione 0:2 nusileido lygos vidutiniokams Bergamo „Atalanta“ komandai.

Nugalėtojų gretose 41-ą minutę pasižymėjo Alejandro Daro Gomezas, o antrojo kelinio pabaigoje nuo vienuoliko metrų žymos pelnytas Germano Deniso įvartis galiausiai pražudė „Roma“ ekipos viltis išpešti bent tašką.

Po pergalės prieš vienus iš „Serie A“ lygos favoritų „Atalanta“ klubas pakilo į devintą turnyrinės lentelės vietą ir kitame ture kovos su „Palermo“ ekipa. Tuo tarpu ketvirtą vietą išsaugoję „Roma“ futbolininkai žais su „Torino“ komanda.

Kiti rezultatai:

„Chievo Verona“ – „Udinese“ 2:3
26’ [1:0] A.Paloschi
43’ [1:1] N.S.Frey (į savo vartus)
46’ [1:2] C.Thereau
72’ [2:2] R.Inglese’as
81’ [2:3] C.Thereau

„Frosinone“ – „Hellas Verona“ 3:2
22’ [1:0] D.Ciofani
40’ [2:0] D.Ciofani
48’ [3:0] F.Dionisi
69’ [3:1] F.Viviani
76’ [3:2] V.Moras

„Genoa“ – „Carpi“ 1:2
8’ [1:0] D.Figueiras
58’ [1:1] M.Borriello
81’ [1:2] C.Zaccardo

„Empoli“ – „Lazio“ 1:0
5’ [1:0] L.Tonelli