2016 09 11 /19:41

„Serie A“: lietaus išdaigos, Joe Harto debiutas ir netikėti pralaimėjimai

Romą ir jos apylinkes užklupo didžiulė liūtis, dėl kurios buvo sustabdytos rungtynės tarp „Roma“ ir „Sampdoria“ bei „Genoa“ ir „Fiorentina“ klubų. „Milan“ suklupo prieš „Udinese“ vienuolikę.
„Roma“ ir „Sampdoria“ susitikimas sustabdytas dėl lietaus
„Roma“ ir „Sampdoria“ susitikimas sustabdytas dėl lietaus / „Scanpix“/AP nuotr.

„Milan“ ir „Udinese“ rungtynėse aiškiais lyderiais buvo laikomi Milano futbolininkai. Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo įmušta. Antrojoje mačo pusėje „Udinese“ futbolininkai gavo 3 geltonas korteles.

Nors Milano komanda didžiąją laiko dalį valdė kamuolį, tačiau 88-ą minutę Stipe'as Perica išvedė „Udinese“ į priekį. Per pagrindinį ir pridėtą laiką Milano ekipa nesugebėjo išlyginti ar persverti rezultato.

„Roma“ ir „Sampdoria“ susitikimas prasidėjo be trukdžių. Jau nuo pirmųjų minučių prasidėjo atkakli kova. Pirmąjį įvartį Romos futbolininkai įspyrė dar 8-ąją minutę. Jo autorius buvo Mohamedas Salahas.

Po šio įvarčio pirmajame kėlinyje rungtynių eigą į savo rankas perėmė „Sampdoria“ futbolininkai. 18-ą minutę pasižymėjo Luisas Murielis, o 41-ą – Fabio Quagliarella.

40-ą rungtynių minutę prasidėjo smarkus lietus su perkūnija. Pasibaigus pirmajam kėliniui buvo nuspręsta sustabdyti rungtynes.

Socialiniuose tinkluose plito vaizdai iš stadiono, kuriame matoma lietaus siena. Stadiono tunelis virtęs vandens upe.

Rungtynės buvo pratęstos ir antrajame kėlinyje savo pranašumą įrodė „Roma“ komanda. 61-ą minutę įmušė Edinas Dzeko, o per pridėta laiką 11 metrų baudinį realizavo klubo legenda Francesco Totti.

Lietus sutrukdė ir „Genoa“ bei „Fiorentina“ futbolininkams. Jų susitikimas buvo sustabdytas dar 28-ą minutę ir nebuvo pratęstas.

Jau pasibaigę susitikimai:

„Bologna“ 2:1 „Cagliari“
23' [1:0] Simone'as Verdi
54' „Cagliari“ komandos vartininkas Marco Storari gauna raudoną kortelę
74' [2:0] Federico Di Francesco
83' [2:1] Bruno Alvesas

„Atalanta“ 2:1 „Torino“
54' [0:1] Iago Flaque
56' [1:1] Andrea Masiello
82' [2:1] Franckas Kassie

Pralaimėjusių gretose debiutavo Anglijos futbolininkas Joe Hartas

„Chievo“ 1:1 „Lazio“

51' [1:0] Alessandro Gamberini
54' [1:1] Stefanas de Vrijas

„Pescara“ 1:2 Milano „Inter“

63' [1:0] Jeanas-Christophe Bahebeckas
77' [1:1] Mauro Icardi
90+1' [1:2] Mauro Icardi​