„Serie A“ lygoje – „Juventus“ ir „Roma“ pergalės

Sekmadienį sužaisti net aštuoni 28-ojo „Serie A“ turo mačai. Sirgaliams juos stebėti buvo itin įdomu, nes visuose stadionuose buvo įmuštas bent vienas įvartis.
„Juventus“ pergalė
„Juventus“ pergalė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Čempiono titulą ginantis bei šiemet taip pat pirmaujantis Turino „Juventus“ klubas namie iškovojo eilinę pergalę. Massimiliano Allegri auklėtiniai, tiesa, nelengvai, įveikė į dešimtąją vietą nukritusį „Genoa“, kuris dar turi vienerias rungtynes atsargoje. Vienintelio įvarčio autoriumi tapo puolėjas Carlosas Tevezas. Verta paminėti, kad argentinietis antrajame kėlinyje buvo netikslus nuo 11 metrų žymos.

Po itin prastos serijos ir ketvirtadienį patirto triuškinančio pralaimėjimo UEFA Europos lygoje atsitiesė čempionate vis dar antrąją vietą užimantys „Roma“ futbolininkai. Rudi Garcia auklėtiniai priverė pasiduoti priešpaskutinę vietą užimančią „Cesena“ ekipą. Sostinės komandai pergalę padovanojo Daniele De Rossi.

„Giallorossi“ skriaudikai savaitės viduryje svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Udinese“. Po Molla Wague įvarčio pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo daugiau nei pusvalandį, tačiau vos per keturias minutes dublį pelnęs Mario Gomezas buvo suteikęs „Fiorentina“ minimalią persvarą. Vis dėlto, nepraėjus nė dešimčiai minučių pusiausvyrą atstatė Panagiotis Kone, o daugiau įvarčių nebuvo.

„Roma“ ekipai ant kulnų lipa kitas to paties miesto klubas „Lazio“. Šis rezultatu 2:0 privertė pasiduoti Veronos „Hellas“ komandą ir nuo antrosios vietos atsilieka tik tašku. Stefano Pioli kariauną šį vakarą į pergalę atvedė Felipe Andersonas bei Antonio Candreva.

Kiek netikėtai lygiosiomis su ant iškritimo ribos balansuojančiu Bergamo „Atalanta“ sužaidė „Napoli“ futbolininkai. Nepaisant to, kad varžovai nesužaidus nė pusės antrojo kėlinio liko dešimtiese, Maurico Pinilla sugebėjo „Atalanta“ į priekį išvesti pirmasis, o Rafa Benitezo auklėtiniai išsigelbėjo tik paskutinėmis dvikovos minutėmis, kai pasižymėjo po keitimo pasirodęs Duvanas Zapata. Lygiosios leido Neapolio komandą aplenkti Genujos „Sampdoria“ klubui, kuris 1:0 palaužė Milano „Inter“ pasipriešinimą.

Rezultatai:

„Empoli“ – „Sassuolo“ 3:1

[1-0] 46' Riccardo Saponara
[1-1] 49' Daniele Rugani (į savus vartus)
[2-1] 59' Levanas Mchedlidze
[3-1] 60' RIccardo Saponara

„Juventus“ – „Genoa“ 1:0
[1-0] 25' Carlosas Tevezas
62' Carlosas Tevezas („Juventus“) nerealizavo 11 metrų baudinio

[0-1] 19' Maxi Lopezas
36' Alessandro Lucarelli („Parma“) pašalintas iš aikštės
[0-2] 73' Migjenas Basha

„Napoli“ – „Atalanta“ 1:1
55' Alejandro Daro Gomezas („Atalanta“) pašalintas iš aikštės
[0-1] 72' Mauricio Pinilla
[1-1] 89' Duvanas Zapata

„Sampdoria“ – „Inter“ 1:0
[1-0] 65' Ederas

„Udinese“ – „Fiorentina“ 2:2
[1-0] 15' Molla Wague
[1-1] 50' Mario Gomezas
[1-2] 53' Mario Gomezas