2013 12 07 /2013 12 08

„Serie A“: Mario Balotelli dublis išgelbėjo „Milan“ nuo pralaimėjimo, „Napoli“ ir „Udinese“ išsiskyrė taikiai

Šeštadienio vakarą Italijoje buvo sužaistos vienerios „Serie A“ pirmenybių 15-ojo turo rungtynės.
Mario Balotelli
Mario Balotelli / „Scanpix“ nuotr.

„Livorno“ futbolininkai savo aikštėje priėmė svečius iš Milano. Šiame susitikime buvo užfiksuotos rezultatyvios lygiosios – 2:2.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Milan“, kuomet po Kaka perdavimo 7-ąją minutę pasižymėjo Mario Balotelli, tačiau Luca Siligardi 26-ąją minutę išlygino rezultatą.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje 56-ąją minutę „Livorno“ ekipą į priekį išvedė Paulinho, tačiau rungtynių pabaigoje 83-ąją min. M.Balotelli išplėšė lygiąsias.

„Milan“ vienuolikė Italijoje žygiuoja aštuntoje vietoje, o lygos naujokai – 16-oje vietoje.

Kitose rungtynėse „Napoli“ išleido pergalę iš savo rankų. „Udinese“ sugebėjo atsiteisti ir prieš Rafaelio Benitezo auklėtinius išplėšė rezultatyvias lygiąsias 3:3.

Pirmuosius du mačo įvarčius pelnė Goranas Pandevas – 38-ąją ir 41-ąją minutėmis. 45-ąją minutę į savo vartus kamuolį įskraidino Federico Fernandezas ir rezultatas tapo 2:1.

Po pertraukos – 70-ąją minutę rezultatą išlygino Bruno Fernandesas. Tačiau „Napoli“ į priekį vėl truktelėjo Blerimas Dzemaili, kuris kamuolį tiksliai smūgiavo 71-ąją min. 80-ąją minutę „Udinese“ žaidėjas Dusanas Basta smeigė dar vieną įvartį. Per likusį laiką įvarčių nebuvo, komandos sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

„Napoli“ su 32 taškais rikiuojasi 3-ioje vietoje, o „Udinese“, turinti 12 tašku, 12-oje.