„Serie A“: Milano „Inter“ ir vėl liko be pergalės

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos septynerios 2-ojo turo rungtynės. Vis dar be pergalių lieka Milano „Inter“ futbolininkai, šį kartą tik lygiosiomis 2:2 namuose sužaidę su „Torino“ ekipa.
Ivanas Perišičius
Ivanas Perišičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Milano ekipa po Ivano Perišičiaus (6 min.) bei Stefano de Vrijaus (32 min.) taiklių smūgių pirmavo 2:0, bet antrajame kėlinyje svečiams pavyko atsitiesti.

Iš pradžių 55-ąją minutę Andrea Belotti rezultatą sušvelnino, o dar po 13-os Soualiho Meite įmušė ir išlyginamąjį įvartį.

Po dviejų turų „Inter“ turi vos veną tašką ir žengia 11-as.

Pirmajame ture Milano futbolininkai 0:1 nusileido „Sassuolo“.

Po dviejų turų po du kartus laimėjo Turino „Juventus“, „Napoli“ ir SPAL.