„Serie A“: Milano „Inter“ kyla į antrąją vietą

Samuelis Eto'o
„Scanpix“ nuotr. / Samuelis Eto'o
Šaltinis: BNS
0

Dvidešimt antrą pergalė Italijos futbolo čempionato XXXIV turo rungtynėse iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis „AC Milan“ klubas, šeštadienį svečiuose 1:0 (0:0) įveikęs devynioliktojoje pozicijoje esančią „Brescia“ (30 tšk.) ekipą.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Robinho.

Po šios pergalės AC „Milan“ futbolininkai surinko 74 taškus ir iki aštuonių taškų padidino atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo – į antrą vietą pakilusio bei čempiono titulą ginančio Milano „Inter“ klubo, kuris savo aikštėje 2:1 (1:1) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusią Romos „Lazio“ (60 tšk.) vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Wesley Sneijderas (40 min.) ir Samuelis Eto'o (53 min.), o svečių gretose pasižymėjo Mauro Zarate (24 min. iš 11 m baudinio).

Abi komandos susitikimą baigė nepilnų sudėčių: pirmajame kėlinyje raudona kortelė buvo parodyta šeimininkui Julio Cesarui (22 min.), o po pertraukos iš aikštės buvo pašalintas ir svečių žaidėjas Stefano Mauris (66 min.).

Į trečiąją poziciją su 65 taškais smuktelėjo „Napoli“ futbolininkai, šeštadienį svečiuose 1:2 (1:2) nusileidę aštuntąją poziciją išsaugojusiai „Palermo“ (50 tšk.) ekipai.

„Napoli“ pirmavo po to, kai rungtynių pradžioje Edinsonas Cavanis (2 min.) realizavo 11 m baudinį, tačiau dar iki pertraukos Federico Balzarettis (38 min.) išlygino rezultatą, o Cesare Bovo (45+1 min. iš 11 m baudinio) įmušė pergalingą įvartį.