„Serie A“: Milano „Inter“ kyla į antrąją vietą

Dvidešimt antrą pergalė Italijos futbolo čempionato XXXIV turo rungtynėse iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis „AC Milan“ klubas, šeštadienį svečiuose 1:0 (0:0) įveikęs devynioliktojoje pozicijoje esančią „Brescia“ (30 tšk.) ekipą.
Samuelis Eto'o
Samuelis Eto'o / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Robinho.

Po šios pergalės AC „Milan“ futbolininkai surinko 74 taškus ir iki aštuonių taškų padidino atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo – į antrą vietą pakilusio bei čempiono titulą ginančio Milano „Inter“ klubo, kuris savo aikštėje 2:1 (1:1) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusią Romos „Lazio“ (60 tšk.) vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Wesley Sneijderas (40 min.) ir Samuelis Eto'o (53 min.), o svečių gretose pasižymėjo Mauro Zarate (24 min. iš 11 m baudinio).

Abi komandos susitikimą baigė nepilnų sudėčių: pirmajame kėlinyje raudona kortelė buvo parodyta šeimininkui Julio Cesarui (22 min.), o po pertraukos iš aikštės buvo pašalintas ir svečių žaidėjas Stefano Mauris (66 min.).

Į trečiąją poziciją su 65 taškais smuktelėjo „Napoli“ futbolininkai, šeštadienį svečiuose 1:2 (1:2) nusileidę aštuntąją poziciją išsaugojusiai „Palermo“ (50 tšk.) ekipai.

„Napoli“ pirmavo po to, kai rungtynių pradžioje Edinsonas Cavanis (2 min.) realizavo 11 m baudinį, tačiau dar iki pertraukos Federico Balzarettis (38 min.) išlygino rezultatą, o Cesare Bovo (45+1 min. iš 11 m baudinio) įmušė pergalingą įvartį.