„Serie A“: Milano „Inter“ prarado pirmuosius taškus Bolonijoje

Antradienio vakarą vieneriomis rungtynėmis prasidėjo Italijos „Serie A“ penktasis turas. Puikiai šį sezoną pradėję Milano „Inter“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus Bolonijoje. Dvikova su vietos „Bologna“ baigėsi taikiai 1:1.
Mauro Icardi
Mauro Icardi / „Scanpix“ nuotr.

Iki šio mačo „Inter“ buvo laimėję visus keturis mačus ir su „Napoli“ bei Turino „Juventus“ rikiavosi turnyro lentelės viršūnėje.

Bet pratęsti pergalių serijos iki penkių Luciano Spalletti vyrams nepavyko.

32-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Simone Verdi, o „Inter“ garbę 77-ąją minutę išgelbėjo baudinį realizavęs kapitonas Mauro Icardi.