Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!

„Serie A“ milžinų akistatoje – „Juventus“ pergalė prieš „AC Milan“

Italijos „Serie A“ pirmenybėse įvyko vienas laukiamiausių grandų mūšių. „AC Milan“ namuose laikėsi puikiai, bet galiausiai 1:3 krito prieš Turino „Juventus“ ekipą.
Federico Chiesa
Federico Chiesa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį Turino klubą išvedė Federico Chiesa, kuris sulaukė nuostabaus Paulo Dybalos perdavimo kulnu ir pasiuntė kamuolį į tinklą 18-ąją rungtynių minutę.

Rezultatas tapo lygus 41-ąją minutę, kai „AC Milan“ pasileido į greitą ataką, o jos smaigalyje atsidūrė Davide Calabria. „Juventus“ futbolininkai dar protestavo, nes, anot jų, prieš šį išpuolį kamuolys buvo perimtas pažeidžiant taisykles.

„Juventus“ pirmąjį įvartį pelnęs F.Chiesa pasižymėjo ir antrą kartą – 62-ąją minutę jis vėl sulaukė P.Dybalos perdavimo ir kaire koja šovė itin tiksliai į apatinį tolimą vartų kampą.

Tašką šiose rungtynėse padėjo 76-ąją minutę pasižymėjęs Westonas McKennie.

„AC Milan“ patyrė pirmą pralaimėjimą nuo 2020-ųjų sausio 6-sios, tačiau su 37 taškais vis dar lieka pirmoje „Serie A“ turnyro lentelės vietoje.

„Juventus“ turi 30 taškų ir rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.