„Serie A“ pirmenybėse „Roma” netikėtai sutriuškino Milano „Inter” klubą

Italijos pirmenybėse „Roma“ kiek netikėtai net 4:0 sutriuškino Milano „Inter“ klubą. Tai tik trečioji „Roma“ pergalė per pastaruosius 14 tarpusavio mačų.
„Roma” futbolininkai
„Roma” futbolininkai / Scanpix/AP nuotr.

Pirmasis įvartis šiose varžybose krito 13-ą minutę, kuomet po puolėjo Francesco Totti atlikto perdavimo kamuolį į „Inter” vartininko Julio Cesaro ginamus vartus pasiuntė „Roma” gynėjas Juanas.

Kitas įvartis šiose varžybose buvo pelnytas pirmojo kėlinio pabaigoje, 41-ą minutę, kuomet dar kartą kamuolys atsidūrė svečių iš Milano miesto vartuose. Šį kartą po Miralemo Pjaničiaus perdavimo pasižymėjo Fabio Borini.

Vos tik prasidėjo antrasis kėlinys, „Inter” gavo dar vieną didelį smūgį, mat 49-ą minutę antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse pelnė Borini ir „amžinojo miesto” ekipa jau pirmavo trijų įvarčių persvara.

Galutinis taškas šiose varžybose buvo padėtas 89-ą minutę, kuomet dar vieną įvartį į „Inter” ekipos vartus „smeigė” puolėjas iš Ispanijos Bojanas Krkičius. Pastarasis pasižymėjo po Giammario Piscitella perdavimo.

Tuo tarpu taškus barstė tiek Turino „Juventus”, tiek „Milan” klubai. Abejos ekipos prarado po du taškus žaisdamos namuose. „Juve” 0:0 sužaidė su „Siena”, o „Milan” tokiu pat rezultatu su „Napoli”.

Visi rezultatai:

„Roma” 4 - 0 „Inter Milan”
13' [1 - 0] Juanas
41' [2 - 0] Fabio Borini
49' [3 - 0] Fabio Borini
89' [4 - 0] Bojanas Krkičius

„Juventus” 0 - 0 „Siena”

„Milan” 0 - 0 „Napoli”
Raud.k.: 64' Zlatanas Ibrahimovičius („Milan”)

„Fiorentina” 3 - 2 „Udinese”
14' [0 - 1] Antonio Di Natale
39' [1 - 1] Stevanas Jovetičius (11 m.)
56' [2 - 1] Mattia Cassani
84' [3 - 1] Stevanas Jovetičius(11 m.)
90' [3 - 2] Gabrielis Torje

„Genoa” 3 - 2 „Lazio”
10' [1 - 0] Rodrigo Palacio
25' [2 - 0] Bosko Jankovičius
46' [3 - 0] Bosko Jankovičius
54' [3 - 1] Christianas Ledesma (11 m.)
90' [3 - 2] Alvaro Gonzalezas
Raud.k.: 83' Modibo Diakite („Lazio”)
M.Stankevičius („Lazio“) žaidė iki 67 minutės

„Lecce” 0 - 0 „Bologna”
Raud.k.: 74' Morisas Carrozzieri („Lecce”)

„Chievo” 1 - 2 „Parma”
47' [0 - 1] Sebastianas Giovinco
50' [1 - 1] Cyrilas Thereau
69' [1 - 2] Siqueira De Olivera Luciano (į savus vartus)

„Novara” 0 - 0 „Cagliari”

„Palermo” 2 - 1 „Atalanta”
29' [1 - 0] Fabrizio Miccoli (11 m.)
49' [2 - 0] Igoris Budanas
56' [2 - 1] Maxi Moralezas
Raud.k.: 27' Andrea Consigli („Atalanta”)