„Serie A“: Udinės futbolininkų pergalė Sicilijoje

Italijos futbolo pirmenybėse „Serie A“ ketvirtadienio vakarą sužaistos vienerios 10-ojo turo rungtynės. Jose „Udinese“ futbolininkai svečiuose 3:1 pranoko „Palermo“ vienuolikę.
Aitamas Aleesamas
Aitamas Aleesamas / „Scanpix“ nuotr.

Palermo futbolininkai šį sezoną pradėjo labai sunkiai ir kol kas rimtai pretenduoja iškristi į žemesnį divizioną.

Šį kartą Sicilijos klubas pirmasis įmušė įvartį, kai po gražios kombinacijos 10-ąją minutę pasižymėjo ekipos atakų lyderis Ilija Nestorovskis.

Vis dėlto Makedonijos puolėjo įvarčio šeimininkams neužteko. Dar iki pertraukos prancūzas Cyrilas Thereau (36 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje du kartus „Palermo“ vartininką nuginklavo jo tautietis Seko Fofana (74 ir 79 min.).

Maža to, „Palermo“ problemos tuo nesibaigė. 82-ąją minutę antrą geltoną kortelę už simuliaciją gavo devyniolikmetis vengras Rolandas Sallai ir šeimininkai mačą baigė dešimtyje.

Po pergalės „Udinese“ turi 13 taškų ir žengia dvylikta, „Palermo“ su 6 lenkia tik „Crotone“.