Šešių įvarčių fiestoje – „Aston Villa“ ir QPR klubų lygiosios

Vienintelėse Anglijos „Premier“ lygos 33-ojo turo rungtynėse antradienio vakare Birmingamo „Aston Villa“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono „Queens Park Rangers“ klubu. Permainingose rungtynėse QPR rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3.
Christianas Benteke
Christianas Benteke / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

7-ąją minutę QPR įgijo pranašumą tačiau po dviejų Christiano Benteko įvarčio jau 33-ąją minutę „Aston Villa“ pirmavo. Vis dėlto, antrojo kėlinio pradžioje Clintas Hillas atstatė rungtynių pusiausvyrą.

Po išlyginamojo įvarčio Londono ekipa nesustojo ir 78-ąją minutę Charlie Austinas išvedė svečius į priekį. Atrodė, kad tai lemiamas įvartis, tačiau po penkių minučių C.Benteke jau trečią kartą šiame susitikime nuginklavo Robertą Greeną ir išplėšė rezultatyvias lygiąsias.

„Aston Villa“ bent laikinai kyla į 16-ąją vietą, o QPR – į 18-ąją poziciją.

„Aston Villa“ – QPR 3:3
7' [0:1] M.Phillipsas
10' [1:1] C.Benteke
33' [2:1] C.Benteke
55' [2:2] C.Hillas
78' [2:3] C.Austinas
83' [3:3] C.Benteke