Šešių įvarčių mače – J.Kimmicho išvarymas ir „Bayern“ pergalė

Miuncheno „Bayern“ rungtynes baigė be vieno žaidėjo, tačiau rezultatu 4:2 išvykoje įveikė „Wolfsburg“ ekipą ir lieka Bundeslygos lyderiu, artimiausią varžovą lenkdamas vienu tašku.
„Bayern“ futbolininkai
"Bayern" futbolininkai / Imago / Scanpix nuotr.

Kingsley Comanas atidarė rungtynes dviem įvarčiais (9 ir 14 min.), o netrukus Thomas Mulleris įmušė ir trečią „Bayern“ įvartį (19 min.).

Baigiantis kėliniui Jakubas Kaminskis (44 min.) sušvelnino skirtumą.

54-ą minutę Joshua Kimmichas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir „Bayern“ liko dešimtyje. Nepaisant to, 73-ią minutę Jamalas Musiala pelnė ketvirtąjį svečių įvartį.

81-ą minutė pasižymėjo „Wolfsburg“ švedas Mattiasas Svanbergas.

Kitose rungtynėse Brėmeno „Werder“ rezultatu 2:0 išvykoje nugalėjo „VfB Stuttgart“ ekipą.