2018 01 20 /20:11

„Sevilla“ nutraukė nesėkmių seriją, „Atletico“ prarado taškus

Ispanijos futbolo pirmenybėse šeštadienį „Sevilla“ išvykoje 3:0 įveikė Barselonos „Espanyol“ vienuolikę ir nutraukė penkių nelaimėtų rungtynių seriją.
Joaquinas Correa
Joaquinas Correa / „Scanpix“ nuotr.

Po šios pergalės „Sevilla“ taškais (32) susilygino su ketvirtoje vietoje esančiu Madrido „Real“ klubu, tačiau pastarasis yra sužaidęs dviem mačais mažiau.

Sevilijos futbolininkai „La Liga“ pirmenybėse buvo nelaimėję penkių mačų iš eilės, tarp kurių – net keturi pralaimėjimai.

Išvykose „Sevilla“ buvo pralaimėjusi triskart iš eilės.

Įvarčius Barselonoje pelnė Franco Vazquezas (15 min.), Pablo Sarabia (34 min.) ir Luisas Murielis (90 min.).

„Espanyol“ su 24 taškais lieka 14-oje vietoje.

Antroje vietoje žengiantis Madrido „Atletico“ (43 taškai) prarado taškus namų rungtynėse su „Girona“ – 1:1.

„Atletico“ žvaigždė Antoine'as Griezmannas pasižymėjo 34-ą minutę, tačiau Cristianas Portu 73-ią minutę rezultatą išlygino.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai