Šiandien paaiškės LFF taurės finalininkai

Trečiadienį bus žaidžiami atsakomieji 2010–2011 metų LFF taurės pusfinalio susitikimai, po kurių paaiškės šio sezono taurės finalo dalyviai.
2009-10 m. LFF taurę laimėjo „Ekranas“
2009–2010 m. LFF taurę laimėjo „Ekranas“ / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 2 LFF taurė Futbolas

Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione, nuo 17 valandos „Ekranas„ kovos su „Šiauliais“. Pirmąsias rungtynes svečiuose rezultatu 2:0 laimėjęs „Ekranas“ šį kartą bus dvikovos šeimininkas.

„Šiaulių“ vyr. treneris Saulius Širmelis po nesėkmingų pirmųjų rungtynių nežadėjo sudėti ginklų ir tikino, jog futbole praleisti du įvarčiai dar nėra pabaiga. Panevėžiečių treneris Valdas Urbonas teigė, jog gerbia varžovus ir tikrai neketina jų nuvertinti atsakomojoje dvikovoje. „Šiaulių“ futbolininkams kelią į LFF taurės finalą atvertų pergalė dviejų arba daugiau įvarčių skirtumu.

Kitoje pusfinalio poroje Gargždų stadione nuo 18 val. susitiks vietos „Banga“ ir „Kauno“ komandos. Šios poros pirmas rungtynes įtikinamai 5:0 laimėjo gargždiškiai. Po pirmųjų rungtynių atsistatydinusį „Kauno“ vyriausiąjį trenerį Darių Gvildį stratego poste pakeitė Eugenijus Riabovas. Norint patekti į LFF taurės finalą, „Kaunui“ svečiuose reikia laimėti bent penkių įvarčių skirtumu.

Priminsime, jog pagal LFF varžybų nuostatus, po dvejų rungtynių bendram rezultatui esant lygiam, į kitą etapą patenka komanda, pasiekusi daugiau įvarčių išvykoje. Tačiau ši taisyklė taikoma tik rungtynių pagrindinio laiko metu. Abiejų rungtynių rodikliams esant  lygiems, rungtynės pratęsiamos – 2 kėliniai po 15 minučių. Po pratęsimo esant lygiam rezultatui mušami 11 metrų baudiniai.

LFF taurės finalas bus žaidžiamas gegužės 14 dieną, rungtynių vietą planuojama patvirtinti kitos savaitės pradžioje. LFF taurės laimėtojas (arba finalininkas, jei taurę laimės šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“) iškovos teisę atstovauti Lietuvai 2011–2012 m. UEFA Europos lygos turnyre.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams