Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Šiauliai“ atsisveikino su sensacingo įvarčio autoriumi Gocha Tvildiani

Vienas FC „Šiauliai“ vadovų Saulius Lesnickas pasibaigusį A lygos sezoną vertina dviprasmiškai. Nors pasiekti tikslo - būti tarp prizininkų, nepavyko, vis tik ketvirta vieta nėra prastas rezultatas.
Fantastiškas Gochos Tvildiani smūgis.
Fantastiškas Gocha Tvildiani smūgis / Kadras iš video

Kalbėdamas apie ateinančių metų planus klubo viceprezidentas sakė, kad tikimasi išlaikyti komandos pagrindinius žaidėjus, tad tikslai mažesni nebus.

„Sezoną galima vertinti dviprasmiškai – užimta ketvirta vieta ir tai, kad žaidėme LFF taurės ir Baltijos lygos pusfinaliuose – nėra blogas pasiekimas, tačiau vis tik aukštesnių tikslų pasiekti nepavyko.

Tad planus pakilti iki prizinės vietos tenka atidėti kitiems metams. Šis sezonas parodė, kad su lyderiais žaisti galime, per visą čempionatą komandoms iš pirmojo trejeto pralaimėjome tik kartą, tačiau ne kartą pralaimėjome komandoms, turnyrinėje lentelėje likusioms žemiau už mus. Džiugina, kad atsiskleidė ir įsitvirtino pagrindinėje sudėtyje keletas jaunų futbolininkų.

Baigdami šį sezoną jau mąstome ir apie kitus metus. Dauguma komandos futbolininkų turi galiojančias sutartis ir kitiems metams, su kitais, kurių kontraktai pasibaigę, dar kalbėsime ir siūlysime likti. Iš legionierių lieka Juvenalis, Leonidas Mushnikovas ir Igoris Kozlovas, siūlome pratęsti sutartį ir Sashai Količiui. Su Gocha Tvildiani atsisveikinome, nors jis ir pelnė du labai gražius įvarčius, tačiau manome, kad puolėjui du įvarčiai per sezoną yra per mažai. Ieškosime, kuo pakeisti tuos futbolininkus, kurie išvyks, ir kitais metais esame nelinkę nuleisti kartelės.“

VIDEO: Gocha Tvildiani įvartis "Kaunui"

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius