Didvyris virto nelaimėliu: „Šiauliai“ dramatiškai nokautavo „Kauno Žalgirį“

Dramatišką pergalę sekmadienį A lygoje iškovojo bronzinis prizininkas „Šiaulių“ klubas, namuose 2:1 pranokęs dešimtyje mačą baigusį „Kauno Žalgirį“.
Armandas Kučys
Armandas Kučys / L.Kulikausko nuotr.

23-ąją minutę po Grato Sirgėdo pakelto kampinio įvartį galva pelnė Armandas Kučys.

Visgi dar iki pertraukos jaunasis žalgirietis spėjo savo komandą ir pavesti.

Prieš pat pertrauką kovodamas dėl aukšto kamuolio A.Kučys alkūne sužeidė Sigitą Olberkį ir mačo arbitras puolėjui parodė antrą geltoną kortelę bei paliko svečius dešimtyje.

Kiekybinę persvarą įgijusiems šiauliečiams rungtynes perlaužti pavyko tik pačioje pabaigoje.

87-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Nauris Petkevičius atliko perdavimą į vartininko aikštelę Augustinui Klimavičiui ir šis pelnė pirmą sezono įvartį bei rezultatą išlygino.

Po kelių minučių Matiasas Rale savo baudos aikštelėje pargriovė Martyną Dapkų ir į kauniečių vartus buvo skirtas baudinys.

Davio Ikaunieko spyrį atrėmė Ignas Plūkas, bet latvis pirmasis suskubo prie kamuolio ir pelnė pergalingą įvartį.

Tai buvo pirmoji šiauliečių pergalė šį sezoną. Prieš tai Mindaugo Čepo auklėtiniai tris sykius sužaidė lygiosiomis.

Po pergalės „Šiauliai“ pakilo į trečią poziciją.