„Šiauliai“ netikėtai prarado taškus autsaiderių tvirtovėje

Telšių miesto centriniame stadione susirinkę futbolo sirgaliai stebėjo atkaklią vietos „Džiugo“ ir FA „Šiauliai“ dvikovą. „Optibet A lygos“ 17-ajame ture komandos išsiskyrė taikiai 1:1.

FA „Šiauliai“ ekipa nuo pat rungtynių pradžios aktyviai spaudė varžovus – 7-ąją minutę baudos aikštelėje atsidūręs Deividas Šešplaukis perdavė kamuolį Danieliui Romanovskiui, tiesa, pastarojo pavojingą smūgį blokavo „Džiugo“ gynėjas. Dar po kelių akimirkų iš už baudos aikštelės smūgiavo Mantas Kuklys, su kurio smūgiuotu kamuoliu susitvarkė vartininkas Marius Paukštė.

Pirmasis gaisras 12-ąją minutę kilo prie Saulės miesto ekipos vartų – Aldairas Ferreira atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolio komandos draugai nepalietė ir šis praskriejo greta virpsto.

Pačioje kėlinio pabaigoje Mindaugo Čepo auklėtiniai susikūrė dar vieną progą – po D.Romanovskio perdavimo kulnu smūgiavo Emilis Gasiūnas, bet ir šį smūgį atrėmė vartininkas.

Sužaidus valandą, FA „Šiauliai“ spaudimas davė vaisių – po M.Kuklio pakelto kamuolio standartinės padėties metu komandą į priekį išvedė gynėjas Rimvydas Sadauskas.

78-ąją minutę stadione susirinkusius telšiškius į euforiją pasiuntė ir rezultatą išlygino Viniciusas Ribeiro.

Per likusį laiką šiauliečiai aktyviai spaudė varžovus ir kūrė progas, sykį galingu tolimu smūgiu R.Lekiatas sudrebino vartų konstrukciją, tačiau rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis.

„Džiugas“ su 11 taškų ir toliau lieka turnyro lentelės apačioje, o „Šiauliai“ su 36 taškais žengia antri.