„Šiauliai“ paskutinėmis minutėmis įmušė pergalingą 11 metrų baudinį į „Sūduvos“ vartus

Sekmadienį jau sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kuriose „Šiauliai“ namuose 1:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“.
Artūras Rimkevičius
Artūras Rimkevičius / V.Januškos/LFF.lt

Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas. Abiems komandoms pavyko suregzti pavojingesnių atakų, bet arčiau tikslo buvo svečiai – Rafaelis Ledesma pataikė į skersinį. Po pertraukos kiek aktyviau rungtyniavo „Sūduva“, bet šiauliečiai surengė kelias minutes trukusi varžovų šturmą. Jo metu Artūras Rimkevičius išbėgęs prieš vartininką pataikė į skersinį, o ar nuo jo atšokęs kamuolys kirto vartų liniją taip ir liko neaišku. Vėliau jau pavojingu išpuoliu atsakė suvalkiečiai, tačiau nuošalės spąstų išvengęs R. Ledesma nepergudravo šeimininkų vartų sargo.

Nors abi ekipos noriai atakavo, atrodė, kad dvikovos žiūrovai taip ir nepamatys įvarčio. Tačiau jau paskutinėmis rungtynių minutėmis „Šiauliai“ surengė kontraišpuolį, kurio metu varžovų baudos aikštelėje buvo nugriautas aktyvusis A.Rimkevičius. Puolėjas pats realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė savo ekipai pergalę.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio „Ekranas“      29 21  7  1  64:21  70
2. Vilniaus MFD „Žalgiris“  30 21  6  3  64:17  69
3. Marijampolės „Sūduva“    30 17  6  7  61:33  57
4. Pakruojo „Kruoja“        30 16  4 10  43:27  52
5. Šiaulių „Šiauliai“       30 15  3 12  64:43  48
6. Gargždų „Banga“          29 11  7 11  35:28  40
7. Alytaus „Dainava“        29  8  4 17  35:56  28
8. Tauragės „Tauras“        30  6  2 22  28:77  20