Šiauliečiai prieš „Kauno Žalgirį“ neatsilaikė

Šio sezono „Optibet A lygoje“ 10-ąją pergalę iškovojo pastaruoju metu įsibėgėjantis ir į medalius nusitaikęs „Kauno Žalgiris“.
„Hegelamann“ – „Kauno Žalgiris“
„Kauno Žalgiris“ / Lino Žemgulio nuotr.

Laikinosios sostinės komanda svečiuose 24-ojo turo akistatoje 3:0 (1:0) įveikė retą triuškinamą pralaimėjimą patyrusius FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje abi komandos sukūrė nedaug šansų pasižymėti. Ernesto Pilypo smūgį galva atrėmė Deividas Mikelionis, o nuo Mohamedo Bahlouli bandymo apsigynė „Optibet A lygoje“ debiutavęs vartininkas Deividas Mikelionis.

Vienintelis įvartis pirmame kėlinyje buvo pelnytas 41-ąją minutę: po pakelto kampinio Jasonas Noslinas galva pamušė kamuolį link Antono Fase, kuris efektingu smūgiu pelnė savo 4-ąjį įvartį per šešerias rungtynes.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ neužtruko padvigubinti rezultato – 55-ąją minutę po pakelto kampinio Nerijus Valskis taikliai mušė galva. Tai buvo pirmasis patyrusio puolėjo įvartis sugrįžus į Lietuvą.

Tašką šiame mače padėjo dar vienas po keitimo aikštėje pasirodęs žaidėjas. 82-ąją minutę Sethas Sincere'as sulaukė dėkingo perdavimo baudos aikštelėje ir taip pat atsidarė įvarčių sąskaitą. Šiauliečiai galėjo sušvelninti rezultatą, bet gera proga nepasinaudojo Ernestas Pilypas.