Šiaulių „Gintra-Universitetas“ – šalies futbolo moterų uždarų patalpų A lygos čempionė

Laikinojoje sostinėje vykusį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) moterų uždarų patalpų A lygos keturių ekipų finalinį etapą laimėjo ir čempionės titulą iškovojo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (25 tšk.) komanda.
Lietuvos moterų A lyga: Šiaulių "Gintra-Universtetas" - Vilniaus "Žalgiris" 2:0.
Lietuvos moterų A lyga: Šiaulių "Gintra-Universtetas". / Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.
Temos: 1 Šiaulių Gintra

Nors pirmenybių metu daugkartinė čempionė „Gintros-Universiteto“ komanda žaidė banguotai, tačiau finale parodė savo pranašumą ir, iškovojusi visas pergales, užemė pirmąją vietą. Šiaulietės 3:1 įveikė ketvirtąją vietą užėmusią Kauno „FM-Žarą“ (12 tšk.), 4:0 privertė pasiduoti trečiojoje pozicijoje likusiam Vilniaus MFK „Žalgirio“ (14 tšk.) merginas bei 5:0 sutriuškino vicečempionų Ukmergės „Ukmergės-SC“ (20 taškų) klubą.

Likusių finalinio etapo Kaune rungtynių rezultatai:

„Ukmergė-SC“ – „FM-Žara“ 2:0

„FM-Žara“ – „Žalgiris“ 6:4

„Ukmergė-SC“ – „Žalgiris“ 2:3

Geriausiomis čempionato žaidėjomis pripažintos:

puolėja – Rasa Imanalijeva („Gintra-Universitetas“); gynėja – Rimantė Kunickaitė („Ukmergės-SC“); vartininkė – Aliona Netesova („Žalgiris“); rezultatyviausia – Faustė Adamavičiūtė („Ukmergės-SC“) – 12 įvarčių.