Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės dvyliktą kartą iš eilės tapo šalies čempionėmis

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda likus trims turams iki 2016-ųjų metų moterų futbolo A lygos pirmenybių pabaigos užsitikrino jau penkioliktą čempionių titulą klubo istorijoje. Šalies pirmenybes šiaulietės laimėjo dvyliktą sezoną iš eilės.
Temos: 1 Šiaulių Gintra

Sekmadienį Lietuvos čempionės savo žiūrovų akivaizdoje 17:0 (8:0) sutraiškė Gargždų „Bangos“ futbolininkes ir iškovojusios septynioliktą pergalę iš tiek pat galimų bei surinkusios 51 tašką tapo nebepavejamos.

„Gintrai-Universitetui“ įvarčius pelnė: S.Veličkaitė ir T.Kozyrenko po 4, Z.Coleman ir A.Patilskytė po 3, A.Alekperova – 2.

Sidabro medalius čempionate po šio turo užsitikrino ir Kauno „LSU-Žaros“ ekipa, kuri išvykoje po įtemptos kovos 1:0 palaužė Vilniaus „MFA-Žalgirio“ vienuolikę.

Būtent vilnietės ir Gargždų komandos futbolininkės tęsia kovą dėl bronzos apdovanojimų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas