Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Šiaurės Londono derbyje „Arsenal“ panaikino dviejų įvarčių deficitą

Paskutinėse ketvirtojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse santykius išsiaiškino amžini Šiaurės Londono varžovai – „Arsenal“ ir „Tottenham“ klubai, sužaidę rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.
Londono „Arsenal“
Londono „Arsenal“ / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Nors „Tottenham“ nepasižymi geru žaidimu svečių aikštėse, būtent jie į priekį išsiveržė jau 10 minutę, kuomet įvartį pelnė danas Christianas Eriksenas.

Jo bendraklubis Ericas Lamelas greitoje atakoje smūgiavo į vartus, tačiau tragiškai kamuolį atmušė „Arsenal“ vartininkas Berndtas Leno, o kamuolys nukrito tiesiai po C.Erikseno kojomis.

Antrą įvartį „Tottenham“ klubui 40 žaidimo minutę nuo 11 metrų žymos pelnė puolimo lyderis Harry Kane'as.

„Gunneriai“ pirmą savo įvartį įmušė pačiu laiku – tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms. Labai galingą smūgį į vartus paleido Alexandre Lacazette'as.

Aikštės šeimininkai nemažino apsukų ir po pertraukos – 71 minutę Matteo Guendouzi pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o netikėtai tarp dviejų varžovų gynėjų išlindęs Pierras Emerickas Aubameyangas kyštelėjo koją ir rezultatą išlygino.

„Arsenal“ (7 tšk.) šiuo metu užima penktą vietą, o „Tottenham“ (5 tšk.) – devintą.

Kitame sekmadienio mače „Everton“ klubas 3:2 palaužė „Wolves“. Prie pergalės dviem įvarčiais prisidėjo jaunasis brazilas Richarlisonas.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai