Sirgaliai reikalauja reformų: „Real“ Madrido derbyje gavo dar vieną antausį

Madrido „Real“ šeštadienį gavo dar vieną sprigtą. „Karališkasis klubas“ ilgai lauktame Madrido derbyje 0:1 nusileido Madrido „Atletico“ ekipai, o nuleistomis galvomis į rūbinę kulniuojančius „Real“ futbolininkus sirgaliai palydėjo nevilties kupinomis skanduotėmis.
Madrido „Real“ futbolininkai
Madrido „Real“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Į Madrido derbio įkarštį Z.Zidane’as ir šįkart metė Karimą Benzemą, nors prancūzo forma yra apgailėtina. „Real“ žaidėjas šiame sezone pelnė 24 įvarčius, tačiau tokio turtingo klubo puolėjas privalo būti originalesnis ir progas susikurti pats.

Pirmajame kėlinyje aiškiai pranašesni buvo „Real“ futbolininkai, kurie kamuolį kontroliavo net 67 procentus kėlinio laiko, tačiau be Cristiano Ronaldo grėsmingo baudinio šeimininkams nieko pavojingesnio išpešti nepavyko.

Po kelių minučių pavojingai šovė ir „Atletico“ lyderis Antoine’as Griezmannas, tačiau Keyloras Navasas gražiu šuoliu nukreipė kamuolį už vartų.

Antrajame kėlinyje žaibišką smūgį Z.Zidane’o auklėtiniams sudavė A.Griezmannas. Pats išpuolį suorganizavęs puolėjas po Filipe Luiso perdavimo pasižymėjo tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą.

Skaudžią nesėkmę patyrę Z.Zidane'o auklėtiniai beveik pasmerkė visas viltis tapti „Primera“ lygos čempionais. Šiuo metu „karališkasis klubas“ nuo turnyrinės lentelės viršūnėje esančių „Barcelona“ futbolininkų atsilieka 9 taškais, o katalonai sekmadienį turės galimybę pranašumą padidinti ir iki 12 tšk.

Tuo tarpu Madrido „Atletico“ ekipa, lentelėje užimanti antrą vietą, nuo „Barca“ atsilieka penkiais taškais.