2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Skandalas Anglijoje – kokainą šniaukė komandos draugo akivaizdoje

Anglijos futbolininkas vartojo narkotikus stebint bendražygiui – apie tai rašo populiarusis „The Sun“, keliantis klausimus ir apie dopingo testus „Premier“ lygoje.
Kokainas
Kokainas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

„The Sun“ rašo apie neįvardytą Anglijos aukščiausios lygos futbolininką, kuris per kalėdinį vakarėlį nuėjo klystkeliais.

Tai nebuvo oficiali komandos vakarienė, bet po pralaimėtų rungtynių vieno iš klubo žaidėjai ir treneris trumpam užsuko į naktinį barą.

Vienas iš komandos draugų pastebėjo žaidėją, kuris tualete sušniaukštė taip vadinamą kokaino takelį.

Po valandos šis futbolininkas buvo įsodintas į taksi ir išsiųstas namo, kai treneris išgrūdo lauk, pamanęs, jog žaidėjas pernelyg daug išgėrė.

Tačiau jis nebuvo apsvaigęs nuo alkoholio. Futbolininkas buvo patikrintas dopingo kontrolierių dieną prieš tai, tad buvo įsitikinęs, kad greitai jo vėl nepatikrins.

Kokainas yra tarp uždraustų medžiagų futbole, tad radus jo organizme grėstų dvejų metų diskvalifikacija.

Iš viso 1923 dopingo testai buvo atlikti Anglijos „Premier“ lygoje praėjusį sezoną, o iš viso šeši žaidėjai iš keturių Anglijos aukščiausių lygų buvo nutverti dėl vartojimo draudžiamų medžiagų, nors jos nėra vertinamos kaip dopingas, galintis pagerinti žaidimą.

Po šio atvejo „The Sun“ kelia klausimą dėl antidopingo sistemos, jei žaidėjas drįsta pažeisti taisykles, būdamas ramus, kad nebus vėl patikrintas po jau atlikto dopingo testo.

Skandalas sukrėtė kokainą vartojusio futbolininko komandą. „Apie tai buvo įspėjama sezono metu persirengimo kambaryje, bet tai nepadėjo. Visi tik ir kalba apie tai“, – pasakojo neįvardytas liudininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką