Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Skandalingos Lietuvos futbolo rinktinės rungtynės Grozne bus transliuojamos tiesiogiai

Dar net neįvykusios draugiškos futbolo varžybos Grozne tarp Lietuvos ir Rusijos rezervinių rinktinių šalyje sukėlė tikrą politinę audrą.
Treniruotės akimirkos
Treniruotės akimirkos / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Seimo konservatoriai paragino Lietuvos futbolo federaciją (LFF) atšaukti lapkričio 12- ąją planuojamą išvyką į Čečėniją, mat įžvelgė politinius Maskvos siekius sukompromituoti ne tik mūsų sportininkus, bet ir valstybę.

Planus vykti į Grozną kritiškai įvertino ir Užsienio reikalų ministerija, kuri savo nusistatymą pagrindė šios valstybės nesaugumu.

LFF savo ruožtu viešai paprašė šalies valdžios atskirti politiką nuo sporto, kaip to reikalauja tarptautinės sporto organizacijos.

Į sportinio varžybų intereso palaikytojų gretas stojo sporto komentatorius Nerijus Kesminas.

„Kadangi politinės valdžios pozicijos konkrečiai išdėstytos nebuvo, šiuos raginimus nevykti į Čečėniją galėčiau pavadinti nebent politinių taškų rinkimu ar politiniu cirku“, – apie keliamas intrigas kalbėjo N.Kesminas.

Šalies antrajai rinktinei, kurios dauguma žaidėjų atstovauja A lygos klubams šios tarptautinės varžybos bus itin naudinga patirtis. Rusijos B rinktinėje žaidžia pajėgūs Rusijos futbolo čempionato žaidėjai.

„Pergalė tokiose varžybose nėra svarbiausia. Paprastai kontroliniuose mačuose treneriai išbando žaidėjus ir sprendžia kitus uždavinius“, – sakė populiarus sporto komentatorius, kuris komentuos ir šias futbolo varžybas Grozne.

Lietuvos futbolininkų žaidimui diriguos po nesėkmingo šalies futbolo rinktinės pasirodymo 2012 metų Europos čempionato atrankoje iš vyriausio rinktinės trenerio pareigų atsistatydinęs Raimondas Žutautas. Šis faktas taip pat kelia diskusijas.

Intrigomis apipintą mačą lapkričio 12 dieną 12 val. tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius