Skaudus Čempionų lygos trečiadienis Thierry Henry: „AC Milan“ pažemino Londono „Arsenal“ 4:0

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Zlatanas Ibrahimovičius
0

Su trenksmu sugrįžusi UEFA Čempionų lyga trečiadienį vėl atsidūrė dėmesio centre. Į kovą stojo daugelio įdomiausia vadinta „AC Milan“ ir Londono „Arsenal“ aštuntfinalio pora, tačiau vargu ar futbolo gerbėjams ji bus tokia įdomi atsakomosiose rungtynėse.

„San Siro“ stadione Milane dominavo šeimininkai, jie į varžovų vartus pasiuntė net keturis įvarčius ir laimėjo mačą triuškinančiu rezultatu 4:0 (2:0).

„AC Milan“ jau nuo pirmų susitikimo minučių savo atakas grindė tolimais perdavimais, kurie be gailesčio draskė „kanonierių“ gynybą.

Sužaidus 15 minučių pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai – fantastišką ir tikslų smūgį iš aštraus dešiniojo krašto atliko Kevinas-Prince`as Boatengas. Po traumos atsigavęs futbolininkas techniškai ir tiksliai susistabdęs kamuolį krūtine, nieko nedengiamas atliko nepriekaištingą smūgį, į kurį svečių vartininkas Wojciechas Szczesny sureaguoti nespėjo.

38 minutę kairiuoju kraštu prasiveržęs Zlatanas Ibrahimovičius, atliko perdavimą Robinho ir šis galva įmušė antrąjį įvartį bei dar labiau sutvirtino „AC Milan“ pranašumą.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė „Arsenal“ puolėjas Thierry Henry, tačiau „AC Milan“ anglų viltis ėmė versti tragedija. 49-ą minutę dėmesio centre atsidūrė tas pats tandemas – Z.Ibrahimovičius perdavė kamuolį Robinho ir šis šeimininkų persvarą ėmė versti triuškinančia – 3:0. Iškalbinga statistika – „AC Milan“ išnaudojo visas turėtas progas – 3 smūgiai į vartų plotą ir visi jie paversti įvarčiais.

Į nokautą svečius iš Londono pasiuntė rezultatyviausias „AC Milan“ žaidėjas, tas pats Z.Ibrahimovičius. Jis uždirbo 11 metrų baudinį ir pats 79-ą minutę jį realizavo.

Londono „Arsenal“ išvyka į Milaną buvo reikšminga ne tik dėl Čempionų lygos, bet ir fakto, kad tai buvo paskutinis mačas keletą savaičių komandoje praleidusiam legendiniam T.Henry. Veteranas  netrukus grįš į JAV, kur atstovaus Niujorko „Red Bulls“. Mačą šis futbolininkas pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau net ir pasirodęs antrajame kėlinyje įvykių eigai įtakos neturėjo.

„Arsenal“ klubas patyręs tokį pažeminimą gerokai susikomplikavo padėtį prieš atsakomąsias rungtynes „Emirates“ stadione.