Skaudus „Sampdoria“ ir Stankevičiaus pralaimėjimas (video, nuotraukos)

Skaudžią nesėkmę Italijos elitinės („Serie A“) futbolo lygos dešimtojo turo rungtynėse Turine patyrė Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ klubas, trečiadienį net 1:5 (0:2) pralaimėjęs šalies vicečempionei „Juventus“ ekipai.
Genujos ekipos vartininkui dažnai teko traukti kamuolį iš vartų
Genujos ekipos vartininkui dažnai teko traukti kamuolį iš vartų. / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė iki 61 minutės, kai jį pakeitė Fabrizio Cacciatore. Du įvarčius nugalėtojams, kurie su 21 tašku pakilo į antrą vietą, pelnė Amauris (26 ir 62 min.), po vieną – Giorgio Chiellini (42 min.), Mauro Camoranesi (50 min.) ir Davidas Trezeguet (88 min.).

Į trečią poziciją su 20 taškų smuktelėjusiose „Sampdoria“ ekipoje pasižymėjo Giampaolo Pazzini (63 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ (22 tšk.) klubas, turo rungtynes žaisiantis ketvirtadienį.

Antrą pergalę iškovojo ir su 9 taškais į aštuonioliktą vietą pakilo lygos debiutantė Tomo Danilevičiaus „Livorno“ vienuolikė, savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikusi šešioliktoje pozicijoje esančius Bergamo „Atalanta“ (9 tšk.) futbolininkus.

Nuo 59-os rungtynių minutės žaidęs T.Danilevičius aikštėje pakeitė Cristiano Lucarelli. Pergalingą įvartį antrame kėlinyje įmušė Leonardo Miglionico (68 min.).