Skaudus vakaras „Wembley“ stadione: anglų pralaimėjimas ir kraupi trauma

„Wembley“ stadione džiaugsmingos nuotaikos vyravo neilgai. Persvarą praradę anglai 1:2 krito prieš Ispaniją, o neseniai po traumos atsigavęs Luke'as Shaw patyrė, panašu, labai rimtą traumą.
Luke'as Shaw
Luke'as Shaw / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį šeimininkus jau 11-ąją minutę išvedė Marcusas Rashfordas, kuriam puikų perdavimą atliko Luke'as Shaw.

Tačiau jau 13-ąją minutę rezultatą išlygino Saulis Niguezas, kuris Jordaną Pickfordą nuginklavo po Rodrigo perdavimo.

Rezultatyvaus perdavimo autorius Rodrigo pats pasižymėjo ir Ispaniją į priekį išvedė 32-ąją minutę, kuomet išnaudojo standartinę situaciją ir iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

Labai nemalonus epizodas įvyko pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kuomet po susidūrimo su Dani Carvajaliu skausmingai krito neseniai po sunkios traumos atsigavęs Luke'as Shaw.

Futbolininkas iškart sulaukė gausios medikų pagalbos, jis iš aikštės buvo išneštas ant neštuvų, jo kaklas buvo sutvirtintas įtvaru, ant veido uždėta deguonies kaukė.

Po skaudžios komandos draugo nelaimės anglai atrodė sutrikę, nors progų pagrasinti ispanų vartams buvo sukūrę. Net ir įvartį Danny Welbeckas buvo pelnęs per pridėtą antrojo kėlinio laiką, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą prieš Davidą De Gea.