Skirtingas sugrįžimas iš Europos – „Panevėžys“ nugalėjo „Kauno Žalgirį“

Pirmoje turnyro lentelės pusėje žengiantis „Panevėžys“ sėkminga gaida sugrįžo į „Optibet A lygos“ batalijas.
Wandersonas Melo
Wandersonas Melo / alyga.lt nuotr.

Atkeltame 29-ojo turo susitikime namuose žaidę panevėžiečiai 2:1 (1:0) nugalėjo septintą sykį pralaimėjimą patyrusį „Kauno Žalgirį“.

Rungtynių pradžioje svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir susikūrė pavojingą situaciją, tačiau Divine'as Naah iš geros padėties į vartus nepataikė. „Panevėžys“ išsiskyrė Lino Klimavičiaus netiksliu smūgiu po pakelto kampinio ir galiausiai 20-ąją minutę išsiveržė į priekį.

Kauniečiai grubiai suklydo savo aikštės pusėje, tad Ariagneris Smithas atliko perdavimą Nasko Milevui, kuris pažeme taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Pirmame kėlinyje dėl traumos buvo pakeistas A. Smithas, o po pertraukos ir N. Milevas.

Vis tik 57-ąją minutę „Panevėžys“ padvigubino rezultatą: po Jeffrey Sarpongo perdavimo į baudos aikštelę kamuolys kliudė žalgiriečio galvą ir atsidūrė vartų tinkle. Kauniečiai ir toliau nemažai atakavo ir pelnė vieną įvartį, tiesa, paskutinės atakos metu, kai tą padarė Gratas Sirgėdas.

Panevėžiečių gretose po traumos į rikiuotę grįžo Elivelto, savo ruožtu, „Kauno Žalgirio“ ekipoje Lietuvos čempionate debiutavo du naujokai – Michaelas Anaba ir Antonas Fase'as.