Škotijos futbolo čempionate Edinburgo klubas ritasi žemyn

Devintą pralaimėjimą Škotijos futbolo pirmenybių XXV turo mače patyrė ir į dešimtąją vietą dvylikos komandų turnyre nukrito Edinburgo „Hearts“ (30 tšk.) klubas su Mariumi Žaliūku bei Arvydu Novikovu, svečiuose 1:3 (0:1) pralaimėjęs šeštojoje pozicijoje esantiems „Dundee United“ (33 tšk.) futbolininkams.
Marius Žaliūkas švenčia po pelnyto įvarčio
Marius Žaliūkas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

M.Žaliūką jau 18-ą minutę aikštėje pakeitė Darrenas Barras, o A.Novikovas liko tarp atsarginių žaidėjų.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Johny'is Russellas (2 min.), airis Willo Floodas (62 min.) ir Michaelas Gardyne'as (89 min.).

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių, kurie mačą baigė be iš aikštės pašalinto Ryano Stevensono (24 min.), gretose tapo anglas Michaelas Ngoo (76 min.).

Škotijos futbolo lygoje pirmauja čempionės titulą ginanti Glazgo "Celtic" (55 tšk.) komanda, lenkianti "Inverness Caledonian Thistle" ir "Motherwell" (po 37 taškus) futbolininkus.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius