Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 13d. 14:25

„Skrieja kamuolys“: nedužusios „Žalgirio“ viltys, „Sūduvos“ šansas ir logiška „Premier“ lyga

Podkastas „Skrieja kamuolys“
15min nuotr. / Podkastas „Skrieja kamuolys“
Antrojoje savaitinio 15min podkasto „Skrieja kamuolys“ laidoje apžvelgiame Lietuvos klubų žygį UEFA Europos lygoje, kalbamės apie pirmąjį Anglijos „Premier“ lygos turą bei dairomės į prie starto linijos išsirikiavusius kitų pajėgiausių Europos lygų klubus.

Pasaulio futbolo čempionato Rusijoje metu rengtas 15min podkastas „Skrieja kamuolys“ sulaukė populiarumo, tad bus transliuojamas ir toliau – reguliariai, kas savaitę, kiekvieną pirmadienį.

Podkasto rengėjai aptars įdomiausias kovas lietuviškame futbole, didžiosiose Europos futbolo lygose, žinoma, nepamirš nacionalinės rinktinės ir elitinių UEFA turnyrų.

Antroje reguliaraus podkasto „Skrieja kamuolys“ laidoje kolektyvas pripažįsta, kad europinis Lietuvos klubų žygis šią vasarą ne toks jau ir prastas, taip pat diskutuoja apie Anglijos „Premier“ lygos favoritus ir aptaria įdomiausius žaidėjų perėjimus kitur Europoje.

Komanda šįkart – netradicinė ir išsibarsčiusi: humoristas Paulius Ambrazevičius, autobusu į Taliną dardantis ir ryšį gaudantis „Viaplay“ komentatorius Rytis Vyšniauskas bei 15min žurnalistas Mantas Krasnickas.

Podkasto „Skrieja kamuolys“ kiekvieną pirmadienį ieškokite portale 15min, taip pat – platformose „Podbean“, „iTunes“ ir „Spotify“. Podkastas turi ir puslapį Feisbuke – prenumeruokite mus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką