15min be reklamos
2019 01 07, 14:12

„Skrieja kamuolys“: rinktinės treneris, finalas Mančesteryje, kančios Madride ir žaidėjų perėjimai

Pirmojoje 2019-aisiais savaitinio 15min podkasto „Skrieja kamuolys“ laidoje – apie Lietuvos rinktinės trenerio paieškas, kautynes tarp „Manchester City“ ir „Liverpool“, konvulsijas Madride ir sausio mėnesį atsidariusį žaidėjų perėjimo langą.
Podkasto „Skrieja kamuolys“ kūrėjų komanda
Podkastas „Skrieja kamuolys“ / 15min nuotr.

Trys Valdai – Ivanauskas, Dambrauskas ir Urbonas – laikomi pagrindiniais kandidatais pakeisti Edgarą Jankauską Lietuvos rinktinės trenerio poste, o didžiausi – V.Ivanausko šansai.

Apie tai ir, žinoma, dar daugiau – naujausiame „Skrieja kamuolys“ podkasto epizode. Kalbame ir apie žūtbūtinį mūšį tarp „Manchester City“ bei „Liverpool“, ir apie toliau buksuojantį Madrido „Real“ žaidimą, taip pat aptariame nustebinusius klubus Ispanijoje ir pirmąsias naujienas žaidėjų perėjimų rinkoje, kuri bus atvira visą sausį.

VIDEO: „Skrieja kamuolys“: rinktinės treneris, finalas Mančesteryje, kančios Madride ir žaidėjų perėjimai

Komanda – Paulius Ambrazevičius, „TV Play“ komentatorius Rytis Vyšniauskas ir 15min žurnalistai Marius Bagdonas bei Gintaras Radauskas.

Podkasto „Skrieja kamuolys“ kiekvieną pirmadienį ieškokite portale 15min, taip pat – platformose „Podbean“, „iTunes“, ir „Spotify“. Podkastas turi ir puslapį feisbuke – prenumeruokite mus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką