Smūgis Anglijos čempionams – prarado taškus prieš „Newcastle United“

„Premier“ lygos čempionų titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai šeštadienį išvykoje 2:2 sužaidė su „Newcastle United“ ekipa.
„Newcastle United“ – „Manchester City“
„Newcastle United“ – „Manchester City“ / „Scanpix“ nuotr.

„Miestiečius“ į priekį 22-ąją minutę išvedė Raheemas Sterlingas, o vos po trijų minučių rezultatą išlygino Jetro Willemsas.

Kevinas De Bruyne 82-ąją minutę buvo vėl grąžinęs „Man City“ įvarčio persvarą, tačiau jo išsaugoti nepavyko – Jonjo Shelvey 88-ąją minutę išplėšė tašką šeimininkams.

„Manchester City“ su 29 taškais vis dar žengia antroje vietoje, tačiau tiek pat taškų turi ir trečioje vietoje esantis „Leicester City“ klubas, sužaidęs rungtynėmis mažiau.

„Liverpool“ komanda yra surinkusi 37 taškus ir taip pat turi rungtynes atsargoje.

„Newcastle United“ su 16 taškų užima 12-ąją vietą.