Smūgis čempioniškoms ambicijoms: „Inter“ netikėtai krito Bolonijoje

Trečiadienio vakarą staigmena užfiksuota Italijos „Serie A“ pirmenybėse. Čempionų titulą ginantis Milano „Inter“ netikėtai svečiuose 1:2 nusileido „Bologna“ ekipai ir sukomplikavo savo šansus apginti trofėjų.
Alexis Sanchezas
Alexis Sanchezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

3-ąją minutę svečius į priekį išvedė Ivanas Perišičius ir atrodė, kad „Inter“ pakils į lyderės poziciją.

Visgi 28-ąją minutę Marko Arnautovičius rezultatą išlygino, o 81-ąją minutę svečiai praleido ir triuškinantį Nicola Sansone durį.

Po šio mačo likus 4 turams iki „Serie A“ čempionato pabaigos nuo pirmaujančio kito to paties miesto klubo „Milan“ Simone Inzaghi komanda atsilieka dviem taškais.

Kitose trečiadienio rungtynėse Florencijos „Fiorentina“ 0:4 namuose pralaimėjo „Udinese“ komandai, o Bergamo „Atalanta“ ir „Torino“ akistata baigėsi 4:4.