Smūgis „plaktukų“ ambicijoms: žaisdami dešimtyje krito tik mačo pabaigoje

Dėl vietos pirmajame Anglijos „Premier“ lygos ketverte ir tuo pačiu bilieto į UEFA Čempionų lygą kovojantis Londono „West Ham“ patyrė apmaudžią nesėkmę 32-ojo turo rungtynėse – svečiuose 2:3 nusileido „Newcastle United“.
Jesse Lingardas
Jesse Lingardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

Pirmojo kėlinio pabaiga „plaktukams“ susiklostė tiesiog tragiškai.

36-ąją minutę į greitą ataką pasileidęs Allanas Saint-Maximinas paleido nestiprų smūgį į vartų plotą, tačiau kamuolio nepasidalijo varžovų vartų sargas Lukašas Fabianskis ir gynėjas Issa Diopas – žaidimo įrankis būtent nuo pastarojo įskriejo į savus vartus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„West Ham“ įvartis į savo vartus rungtynėse prieš „Newcastle United“

Maža to, ankstyvoje šios atakos stadijoje varžovą stabdyti siekęs Craigas Dawsonas tai padarė neleistinai ir jau po praleisto įvarčio gavo antrą geltoną kortelę bei savo komandą paliko žaisti dešimtyje.

„Newcastle United“ futbolininkai iš karto pasinaudojo persvara aikštėje – 41-ąją minutę rezultatą po L.Fabianskio klaidos padvigubino Joelintonas.

Visgi tikru šio sezono atradimu tapusi Davido Moyeso kariauna pademonstravo charakterį ir įspūdingai sugrįžo į rungtynes.

73-ąją minutę I.Diopas ištaisė savo klaidą ir pelnė įvartį galvą, o 78-ąją minutę Jesse Lingardas neklydo nuo 11 metrų žymės.

Visgi lemiamą žodį šiame mače tarė šeimininkų saugas Joe Willockas, smeigęs tikrą vinį galva 83-ąją minutę.

Po pergalės „Newcastle United“ (35 tšk.) kyla į 15-tąją poziciją ir gali jaustis beveik ramūs dėl savo vietos kitų metų „Premier“ lygoje – nuo iškritimo zonos juos skiria jau 9 taškai.

„West Ham“ (55 tšk.) išlieka ketvirti, tačiau jau po šio turo į priekį užleisti gali tiek „Chelsea“, tiek „Liverpool“ klubus.