Smūgis šeimininkams: favoritėmis laikytos Brazilijos futbolininkės suklupo pusfinalyje

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių moterų futbolo finalas vyks be turnyro šeimininkių. Brazilijos futbolininkės pusfinalyje turėjo pripažinti Švedijos rinktinės pranašumą.
Marta
Marta / „Scanpix“ nuotr.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių, o 11 metrų baudinių serijoje sėkmė šypsojosi Europos šalies komandai – 4:3.

Finale švedžių varžove bus Vokietija, kuri 2:0 palaužė Kanados komandą.

20-ąją minutę pirmą įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė Melanie Behringer, o 59-ąją minutę Sara Dabritz persvarą įtvirtino.