„Sociedad“ pažemino karališkąjį Madrido „Real“

Sekmadienį vakare Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sužaistos trejos II-ojo turo rungtynės. Paskutinėse dienos rungtynėse pažeminimą patyrė Madrido „Real“, kuris 2:4 nusileido „Sociedad“ ekipai.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

Žiūrovai išvydo įvarčių fiesta ir neįtikėtiną dramą. San Sebastiano „Real Sociedad“ rezultatu 4:2 nugalėjo UEFA Čempionų lygos nugalėtojus.

Madrido „Real“ futbolininkai rungtynių pradžioje įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kuomet pasižymėjo Sergio Ramosas ir Garethas Bale'as.

Tačiau baskai nepalūžo ir sukūrė netikėtą stebuklą. Dar pirmajame kėlinyje jiems pavyko išlyginti rezultatą, o per kitas 45 minutes Davidas Zurutuza ir Carlosas Vela leido džiaugtis įspūdinga pergale.

Po dviejų turų „Barcelona“ turi surinkusi 6 taškus, „Atletico“ – 4, o „Real“ po pralaimėjimo liko su 3 taškais.

„Real Sociedad“ – „Real Madrid“ 4:2

5' [0 – 1] S.Ramosas

11' [0 – 2] G.Bale'as

35' [1 – 2] I.Martinezas

41' [2 – 2] D.Zurutuza

65' [3 – 2] D.Zurutuza

75' [4 – 2] C.Vela