Tiesiogiai
2022 12 08, 13:58

Šokas Ispanijoje: Luisui Enrique – atleidimo lapelis

Ispanijos futbolo federacija atleidžia Luisą Enrique. Tai patvirtino federacijos vadovybė, argumentuodama sprendimą tuo, jog komandos rezultatai Katare vykstančiame pasaulio čempionate – per silpni.
Luisas Enrique
Luisas Enrique / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aštuntfinalio rungtynėse ispanai po baudinių serijos krito prieš didžiausią turnyro išsišokėlį Maroką.

Buvusio „Barcelona“ stratego L.Enrique sutartis turėjo baigtis po šio turnyro ir ketvirtadienį federacija pranešė, kad strategas darbo netęs.

„RFEF norėtų padėkoti Luisui Enrique ir visam jo trenerių štabui, pastaraisiais metais vadovavusiam nacionalinei rinktinei. RFEF sporto vadovybė perdavė prezidentui ataskaitą, kurioje nuspręsta, kad Ispanijos futbolo rinktinei reikėtų pradėti naują projektą. Tiek prezidentas Luisas Rubialesas, tiek sporto direktorius Jose Francisco Molina pranešė apie tai treneriui“, – rašoma federacijos pranešime.

Luisas Enrique Ispanijai vadovavo nuo 2018 metų, išskyrus keturių mėnesių laikotarpį 2019-aisiais, kai atsistatydino dėl savo mažametės dukters ligos ir vėlesnės mirties.

Pernai jis atvedė „La Roja“ į „Euro 2020“ pusfinalį, kuriame jie taip pat po baudinių serijos pralaimėjo Italijai, ir Tautų lygos finalą, kuriame pralaimėjo Prancūzijai.

Ispanijos pralaimėjimas Marokui buvo trečias iš eilės Ispanijos pasitraukimas iš didžiojo turnyro po baudinių serijos. Prieš ketverius metus juo taip pat pašalino Rusija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką