Spaudimas lyderiams: E.Haalando vedama „Borussia“ iškovojo triuškinamą pergalę

Vokietijoje penktadienio vakarą prasidėjo 19-asis Bundeslygos turas. Jį pergale atidarė Dortmundo „Borussia“ ekipa, namuose 5:1 sudorojusi „Freiburg“ vienuolikę.
Erlingas Haalandas ir Jude Bellinghamas
Erlingas Haalandas ir Jude Bellinghamas / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkų klubą į pergalę vedė Norvegijos futbolo supertalentas Erlingas Haalandas, įmušęs dublį 45+1 ir 75 minutėmis.

21-erių puolėjas per 77 sužaistas rungtynes su „Borussia“ marškinėliais jau yra pelnęs net 78 įvarčius.

Iki norvego šėlsmo aikštėje taip pat efektyviai rungtyniavo kitas „Borussia“ futbolininkas Thomas Meunier. Gynėjas iš Belgijos pelnė pirmuosius du savo ekipos įvarčius 14 ir 29 minutėmis.

Penktą Dortmundo komandos įvartį pelnė Mahmoudas Dahoudas (86 min.), o svečių ekipoje vienintelį sykį pasižymėjo Ermedinas Demirovičius (61 min.).

Po šio laimėjimo „Borussia“ dar labiau padidino spaudimą Bundeslygos lyderiui Miuncheno „Bayern“, iki kurio juos skiria vos 3 taškai.

Bavarų klubas savo 19-ojo turo rungtynes dar žais.