Ispanija užčiaupė kritikus: penkiais įvarčiais išsiuntė namo Slovakiją

Dvejomis lygiosiomis „Euro 2020“ čempionatą pradėjusi Ispanijos rinktinė pritildė kritikus. Luiso Enrique auklėtiniai privalėjo laimėti prieš Slovakiją ir tą padarė įspūdingai – pervažiavo varžovus net 5:0.

Per pirmąsias rungtynes Alvaro Morata buvo nušvilptas savų sirgalių, bet panašu, kad psichologiškai atsigauti jam sunku – puolėjas 12-ąją minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Pirmas įvartis šiose rungtynėse buvo kurioziškas – kamuolys aukštai į orą atšoko nuo slovakų vartų skersinio, o vartininkas Martinas Dubravka sužaidė labai nesėkmingai ir lyg tinklininkas įsimušė įvartį.

Prieš pat pertrauką skirtumą puikiu smūgiu galva padvigubino Aymericas Laporte’as, o antrajame kėlinyje įvarčių fiesta tęsėsi.

Pablo Sarabia po Jordi Albos perdavimo įvartį pelnė 56-ąją minutę, Ferranas Torresas gražiu smūgiu kulnu pasižymėjo 67-ąją minutę, o į savo vartus kamuolį 71-ąją minutę nukreipė Jurajus Kucka.

Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įvarčių santykis Taškai
Švedija 3 2 1 0 2 7
Ispanija 3 1 2 0 5 5
Slovakija 3 1 0 2 -5 3
Lenkija 3 0 1 2 -2 1

Europos čempionatų istorijoje Ispanija dar niekada nebuvo įmušusi penkių įvarčių.

Ispanija užėmė antrąją vietą grupėje su 5 taškais, Slovakija liko trečia.

Švedija kitose rungtynėse nugalėjo Lenkiją 3:2 ir finišavo pirma.

Rungtynių eiga. Ispanija – Slovakija 5:0

Antras kėlinys.

90 min. Viskas. Rungtynės baigtos.

71 min. ĮVARTIS! Tikras ispanų vakarėlis, iš kurio kuo greičiau norėtų dingti Slovakija. Į savo vartus muša Jurajus Kucka – 5:0.

63 min. ĮVARTIS! Ferranas Torresas techniškai siunčia kamuolį į tinklą smūgiu kulnu – 4:0.

56 min. ĮVARTIS! Panašu, kad Ispanija deda tašką. Pažeme skriejo perdavimas į baudos aikštelę iš kairiojo krašto, o Pablo Sarabia nukreipė kamuolį į slovakų vartų tinklą – 3:0.

46 min. Prasidėjo antrasis kėlinys. Slovakijai reikia įvarčių!

Pirmas kėlinys.

45 min. Pirmas kėlinys baigėsi.

45+3 min. ĮVARTIS! Aymericas Laporte'as sulaukė aukšto perdavimo į baudos aikštelę ir galva tiksliai smūgiavo į patį vartų kampą! Ispanijos persvara dvigubėja – 2:0.

30 min. ĮVARTIS! Oho... Kokia vartininko M.Dubravkos klaida. Kamuolys aukštai į viršų atšoko nuo skersinio, o besileidžiantį kamuolį numušti bandęs vartų sargas lyg tinklininkas įmušė kamuolį į tinklą.

26 min. Teisėjas skelbia atsigaivinimo pertraukėlę.

12 min. Alvaro Morata nerealizuoja 11 metrų baudinio! M.Dubravka atrėmė prastą ispanų puolėjo smūgį!

11 min. Baudinys yra!

10 min. VAR tikrina situaciją ir sprendžia, ar skirti 11 metrų baudinį į Slovakijos vartus.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

Startinės komandų sudėtys:

Ispanija: Unai'us Simonas; Jordi Alba, Aymericas Laporte'as, Ericas Garcia, Cesaras Azpilicueta; Pedri, Sergio Busquetsas, Koke, Gerardas Moreno, Pablo Sarabia, Alvaro Morata.

Slovakija: Martinas Dubravka; Peteris Pekarikas, Lubomiras Šatka, Milanas Škriniaras, Tomašas Hubočanas; Jurajus Kucka, Jakubas Hromada, Lukašas Haraslinas, Marekas Hamšikas, Robertas Makas; Ondrejus Duda.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti