Staigmena Ispanijos Karaliaus taurės turnyre: išspirtas „Atletico“ klubas

Madrido „Atletico“ nesugebėjo prasibrauti į Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalį. Diego Simeone auklėtiniams per aukštas buvo „Girona“ barjeras.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės „Wanda Metropolitano“ stadione baigėsi lygiosiomis 3:3. Kadangi pirmas mačas buvo pasibaigęs 1:1, „Girona“ į kitą etapą iškeliavo dėl daugiau išvykoje pelnytų įvarčių.

Mačą „Atletico“ pradėjo nuostabiai, kai jau 12-ąją minutę pasižymėjo Nikola Kaliničius.

Tačiau tada 37-ąją minutę mušė Valery Fernandezas, 59-ąją pasižymėjo Cristhianas Stuani ir svarstyklės persivertė svečių naudai.

Madrido komanda buvo ari kelialapio į kitą etapą, kai 66-ąją minutę Angelis Correa rezultatą išlygino, o Antoine'as Griezmannas 84-ąją minutę jį persvėrė, tačiau lemiamą durį svečiai atliko 88-ąją minutę, kuomet įvartį pelnė Seydou Doumbia.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ 0:1 krito prieš „Levante“ ekipą, tačiau bendru rezultatu 3:1 pateko tolyn.

„Sevilla“ klubas taip pat pralaimėjo 0:1 prieš Bilbao „Athletic“, bet į ketvirtfinalį pateko bendru rezultatu 3:2.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?