Staigmenos FA taurėje: „Liverpool“ išspirtas, „Tottenham“ vos ištempė lygiąsias

Didelė staigmena šeštadienį užfiksuota Anglijos FA taurės šešioliktfinalyje. „Liverpool“ klubas namuose 2:3 nusileido „West Bromwich Albion“ ir pasitraukė iš kovos.
Fernando Llorente
Fernando Llorente / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mersisaido ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai jau 5-ąją minutę pasižymėjo Roberto Firmino, bet tuomet Jay Rodriguezas atsakė dviem greitais įvarčiais 7 ir 11 minutėmis, Joelis Matipas įmušė trečią kartą per pirmo kėlinio pridėtą laiką ir šeimininkų laivas pradėjo skęsti.

78-ąją minutę Mohamedas Salah atgaivino intrigą, bet išsigelbėti Jurgeno Kloppo auklėtiniai nesugebėjo.

Kitas grandas Londono „Tottenham Hotspur“ nesugebėjo svečiuose įveikti trečiojo diviziono kuklaus klubo „Newport County“ – 1:1.

Šeimininkus į priekį išvedė Padraigas Amondas (38 min.), bet Londono ekipą nuo kracho išgelbėjo 82-ąją minutę pasižymėjęs Harry Kane'as.

Abi komandos turės susitikti dar kartą sostinėje.