Stankevičiaus debiutas „Valencia“ vienuolikėje apkarto (rezultatai, video)

Antrąją nesėkmę Ispanijos futbolo pirmenybių aštuntojo turo rungtynėse patyrė ir su 16 taškų ketvirtojoje pozicijoje liko Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ klubas, šeštadienį namuose 1:2 (1:2) nusileidęs Maljorkos „Real“ ekipai.
M.Stankevičius
M.Stankevičius žaidė pirmą kėlinį / V.Knyzelio/kaff.lt nuotr.

Naujojoje komandoje debiutavęs Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė pirmąjį kėlinį, o po pertraukos vietoje jo aikštėje pasirodė Bruno.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Gonzalo Castro (7 min. iš 11 m baudinio ir 29 min.), o šeimininkų gretose pasižymėjo Roberto Soldado (36 min. iš 11 m baudinio).

Dvidešimties komandų turnyro lyderiu liko Madrido „Real“ klubas, savo aikštėje net 6:1 (3:0) sutriuškinęs Santandero „Racing“ futbolininkus.

Keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (15 min., 27 min., 47 min. ir 55 min. iš 11 m baudinio), po vieną – Gonzalo Higuainas (10 min.) ir Mesutas Ozilas (63 min.).

Garbės įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Markusas Rosenbergas (73 min.).

Surinkęs 20 taškų Madrido „Real“ klubas tašku lenkia į antrą vietą pakilusią šalies čempionę „Barcelona“ vienuolikę, kuri svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Saragosos „Real“ ekipą.

Abu įvarčius pelnė Lionelis Messis (42 ir 66 min.).

Šeimininkai rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Leonardo Ponzio (47 min.).

Trečiojoje pozicijoje su 16 taškų lieka „Villarreal“ futbolininkai.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. Saragosos „Real“     8 0 3 5  6:14  3

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 9 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas